Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mythos II. - studia

Studia Mythos II jsou samostatný komplex dvou menších budov. Celý areál je v klidném prostředí ostrova Lefkada a střediska Vassiliki, stranou od hlavních komunikací, obklopen zelení, oplocen a má vlastní parkoviště. Každé studio je vybaveno sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí) balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, TV.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mythos II. - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování ve studiích Mythos II.

Studia Mythos II jsou samostatný komplex dvou menších budov. Celý areál je v klidném prostředí stranou od hlavních komunikací, obklopen zelení, oplocen a má vlastní parkoviště. Každé studio je vybaveno sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí) balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací, TV.

Vzdálenosti od studií Mythos II.

Vzdálenost od moře cca 600 m, vzdálenost od centra cca 500 m, nejbližší obchody cca 350 m.

Stravování :

Možnost dokoupení stravování (snídaní, večeří či polopenze).

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.