Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nicolas apartmány

Vila Nicolas je postavená bokem k pěší zóně ve vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada. Pláž je opravdu blízko, určitě uslyšíte i šumění moře. Apartmány Nicolas jsou kvalitní ubytování s tou nejlepší polohou, jakou si můžete v této kouzelné vesničce na ostrově Lefkada přát.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nicolas apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Nicolas:

Vila Nicolas je postavená bokem k pěší zóně ve vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada. Pláž je opravdu blízko, určitě uslyšíte i šumění moře.

Ubytování:

Vilka Nicolas prodělala celkovou rekonstrukci. Jsou zde 2 apartmány mezonetového typu. Dole je obytná kuchyňka s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a koupelna s malou vanou a WC. Nahoře je ložnice s manželským lůžkem a východ na menší balkón s výhledem na okolní domky a do zeleně. Je zde také další WC a umyvadlo. V apartmánu Nicolas dále naleznete kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a lednice s mrazákem), klimatizaci a TV.

Hodnocení:

Apartmány Nicolas jsou kvalitní ubytování s tou nejlepší polohou, jakou si můžete v této kouzelné vesničce na ostrově Lefkada přát.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Vzdálenost od centra vesničky: cca 50 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.