Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nicolas apartmány

Vila Nicolas je postavená bokem k pěší zóně ve vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada. Pláž je opravdu blízko, určitě uslyšíte i šumění moře. Apartmány Nicolas jsou kvalitní ubytování s tou nejlepší polohou, jakou si můžete v této kouzelné vesničce na ostrově Lefkada přát.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Poloha apartmánů Nicolas:

Vila Nicolas je postavená bokem k pěší zóně ve vesničce Agios Nikitas na ostrově Lefkada. Pláž je opravdu blízko, určitě uslyšíte i šumění moře.

Ubytování:

Vilka Nicolas prodělala celkovou rekonstrukci. Jsou zde 2 apartmány mezonetového typu. Dole je obytná kuchyňka s rozkládacím gaučem (až 2 lůžka) a koupelna s malou vanou a WC. Nahoře je ložnice s manželským lůžkem a východ na menší balkón s výhledem na okolní domky a do zeleně. Je zde také další WC a umyvadlo. V apartmánu Nicolas dále naleznete kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a lednice s mrazákem), klimatizaci a TV.

Hodnocení:

Apartmány Nicolas jsou kvalitní ubytování s tou nejlepší polohou, jakou si můžete v této kouzelné vesničce na ostrově Lefkada přát.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 60 m.

Vzdálenost od centra vesničky: cca 50 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.