Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nidrion Beach

Příjemný hotel je situován na Lefkadě v klidnější části letoviska Nidri pouze 3 minuty chůze od živého centra s obchody, tavernami, bary a kavárnami. Oblázková pláž s nádherným výhledem na záliv Nidri a ostrovy Skorpios a Madouri je přímo před hotelem. Zrekonstruované pokoje nabízejí veškeré pohodlí.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Nidrion Beach

Příjemný hotel Nidrion Beach je situován v klidnější části letoviska Nidri pouze 3 minuty chůze od živého centra s obchody, tavernami, bary a kavárnami. Oblázková pláž s nádherným výhledem na záliv Nidri a ostrovy Skorpios a Madouri je přímo před hotelem. Zrekonstruované pokoje nabízejí veškeré pohodlí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 500 m - nákupní možnosti 500 m

Ubytování:

- možnost 1 přistýlky (rozkládací pohovka) - individuálně ovladatelná klimatizace - telefon, lednička, balkon - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor za poplatek - za příplatek: výhled na moře

Zařízení:

- recepce - restaurace podávající snídaně - bar

Pláž u Nidrion Beach:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.