Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikiana

Hotelový komplex Nikiana se nachází v centru letoviska Nikiana, přímo u pláže, 6 km od letoviska Nidri a 7 km od hlavního města Lefkas na ostrově Lefkada. Do obou letovisek je dobré autobusové spojení. Hotel má vlastní restauraci, bar, bazén s lehátky, pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikiana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nikiana

Hotelový komplex Nikiana se nachází v centru letoviska Nikiana, přímo u pláže, 6 km od letoviska Nidri a 7 km od hlavního města Lefkas. Do obou letovisek je dobré autobusové spojení. Hotel Nikiana má vlastní restauraci, bar, bazén s lehátky, pláž.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje v hotelu Nikiana mají vlastní sociální zařízení (koupelna+WC), lednici, varnou konvici, TV, klimatizaci (5 €/den), balkon.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Sport a zábava

Vodní sporty v okolních letoviscích, v hl. městě Lefkas tenisové kurty. V letovisku Nikiana se nachází množství taveren, restaurací, barů a obchodů.

Pláž u hotelu Nikiana

Oblázková pláž přímo u hotelu s lehátky a slunečníky.

Názor CK

Hotel Nikiana je velmi pěkné ubytování s výbornou polohou za dobrou cenu. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.