Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Odyssia **

Středisko: Agios Nikitas, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Odyssia

Třípatrový menší hotel Odyssia je vystavěn ve svahu přímo v centru střediska.

Pláž

Pláž v Agios Nikitas, která je od hotelu vzdálena cca 60 m - z mírného kopce, je pokryta hrubším pískem a oblázky. V okolí se nacházejí další dlouhé pláže přístupné autem nebo lodí. Nejblíže je pláž Mylos, překrásná dlouhá pláž s hrubším pískem a oblázky, která je snadno dosažitelná lodí (za poplatek).

Vybavení hotelu Odyssia

Vstupní hala s recepcí (přístup po několika schodech), televizní kout, výtah, malá restaurace s terasou, bar u bazénu a bazén s terasou na opalování.

Vybavení pokojů

Příjemné dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, lednicí, telefonem, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci zdarma.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle rozšířené kontinentální snídaně. Možnost dokoupit servírované večeře, které jsou podávány v nedaleké taverně.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.