Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olive Tree

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na Lefkadě. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha apartmánů a studií Olive Tree

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Ubytování:

Malý komorní hotel Olive Tree se skládá ze 2 budov a z malé recepce s barem a terasou. V každé budově jsou 2 studia a 2 mezonetové apartmány, které jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Studia mají manželskou postel a rozkládací gauč. Mezonetové apartmány mají v 1. patře ložnici (se dveřmi) s manželkou postelí a koupelnu s WC. Dole je obývací kuchyň s moderně zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče s troubou, lednice s mrazákem, základního nádobí a varné konvice) a rozkládacím gaučem (2 lůžka) a další koupelna se sprchou a WC. Studia a apartmány jsou dále vybaveny TV, klimatizací a prostornými balkóny, odkud je krásný výhled na moře.

Stravování:

V malém baru na příjemné zastíněné terase si můžete dát snídani podle jídelního lístku. Podává sezde i malé občerstvení a nápoje. Hodnocení: pěkné ubytování na pozoruhodném místě jen pár metrů od krásné oblázkové pláže. Vzdálenost od pláže Mikros Gialos: cca 50 m.

Kapacita

2 - 4 lůžka

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.