Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olive Tree

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na Lefkadě. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olive Tree, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů a studií Olive Tree

Ubytování Olive Tree je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.

Ubytování:

Malý komorní hotel Olive Tree se skládá ze 2 budov a z malé recepce s barem a terasou. V každé budově jsou 2 studia a 2 mezonetové apartmány, které jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Studia mají manželskou postel a rozkládací gauč. Mezonetové apartmány mají v 1. patře ložnici (se dveřmi) s manželkou postelí a koupelnu s WC. Dole je obývací kuchyň s moderně zařízeným kuchyňským koutem (včetně vařiče s troubou, lednice s mrazákem, základního nádobí a varné konvice) a rozkládacím gaučem (2 lůžka) a další koupelna se sprchou a WC. Studia a apartmány jsou dále vybaveny TV, klimatizací a prostornými balkóny, odkud je krásný výhled na moře.

Stravování:

V malém baru na příjemné zastíněné terase si můžete dát snídani podle jídelního lístku. Podává sezde i malé občerstvení a nápoje. Hodnocení: pěkné ubytování na pozoruhodném místě jen pár metrů od krásné oblázkové pláže. Vzdálenost od pláže Mikros Gialos: cca 50 m.

Kapacita

2 - 4 lůžka

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.