Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penzion Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn na Korfu při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha penzionu Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Pláž

Pláž pokrytá hrubším pískem a oblázky, lemovaná zelení, je od penzionu Aspasia vzdálena cca 30 metrů. Přístup na pláž je přes zahradu – trávník. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybaveny TV, lednicí a některé i klimatizací (za popl.), menší koupelnou s neoddělenou sprchou, WC a balkonem či terasou.

Stravování v penzionu Aspasia

Dle zájezdu - kontinentální snídaně jsou podávány na předzahrádce před penzionem. Možnost dokoupení servírovaných večeří v nedaleké taverně.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.