Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penzion Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn na Korfu při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Penzion Aspasia, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha penzionu Aspasia

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Pláž

Pláž pokrytá hrubším pískem a oblázky, lemovaná zelení, je od penzionu Aspasia vzdálena cca 30 metrů. Přístup na pláž je přes zahradu – trávník. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) jsou vybaveny TV, lednicí a některé i klimatizací (za popl.), menší koupelnou s neoddělenou sprchou, WC a balkonem či terasou.

Stravování v penzionu Aspasia

Dle zájezdu - kontinentální snídaně jsou podávány na předzahrádce před penzionem. Možnost dokoupení servírovaných večeří v nedaleké taverně.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.