Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perigiali Beach

Svým umístěním patří hotel a studia Perigiali Beach mezi nejlepší penziony na ostrově Lefkada . Díky jeho nádherné zahradě, uklidňující atmosféře všudypřítomné subtropické zeleně nebo možnosti posezení v plážové taverně s kouzelným pohledem na okolní ostrůvky láká ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Perigiali Beach

Hotel Perigiali Beach se nachází asi v nejhezčím prostředí z celého letoviska Perigiali. leží přímo u moře a je obklopen obklopen množstvím subtropické zeleně a prostornou, pečlivě udržovanou zahradou se starými olivovníky, které tvoří přirozený stín. Areál penzionu je zakončený písčito-oblázkovou pláží s příjemnou tavernou. K dispozici je rovněž venkovní sprcha a toalety. Vstup do moře je zde mírný a bezproblémový.

Ubytování

Penzion nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, vybavených lednicí bez možnosti vlastního vaření a ve 2lůžkových studiích s vlastním soc. zařízením, vybavených kuchyňským koutem s možností jednoduchého vaření. Každý pokoj i studio je vybaveno klimatizací (bez příplatku), TV, balkonem nebo terasou. Některé z pokojů a studií jsou s výhledem nebo orientací na moře. Vždy jedno studio a jeden pokoj lze sloučit (vnitřně propojit), což je možnost, kterou nabízí všechny ubytovací jednotky v přízemí penzionu.

4 členné rodiny nebo skupiny přátel mohou tuto variantu využít za velmi výhodných podmínek. Úklid probíhá každý den, použití lehátek je pro naše klienty zdarma. Zdarma rovněž možnost individuálního využití WiFi v prostoru recepce penzionu.

Dětskou přistýlku nebo postýlku pro batolata lze umístit pouze do několika pokojů nebo studií. Tuto variantu však vzhledem ke ztrátě prostoru nedoporučujeme, pro rodiny s dětmi je z tohoto hlediska mnohem rozumnější zvolit ubytování v blízkém domě Sunrise.

Strava

Dle zájezdu, v ceně všech pobytů jsou rozšířené kontinentální snídaně. Jsou podávany v přijemné plážové taverně penzionu, kde lze i poobědvat nebo povečeřet (viz Stravování). Vzdálenost k centru letoviska cca 25 min chůze.

Hodnocení CK

Svým umístěním patří hotel a studia Perigiali Beach mezi nejlepší penziony na ostrově. Díky jeho nádherné zahradě, uklidňující atmosféře všudypřítomné subtropické zeleně nebo možnosti posezení v plážové taverně s kouzelným pohledem na okolní ostrůvky láká ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.