Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Lefkadě: Phoenix ***+

Středisko: Vassiliki, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Phoenix:

Malý rodinný hotel Phoenix leží téměř na městské pláži asi 500 m od centra Vassiliki.

Ubytování:

Nová a starší budova hotelu Phoenix vytvářejí společně s bazénem uzavřený komorní celek. 2lůžkové pokoje jsou pohodlně vybaveny a mají ledničku a klimatizaci. Pokoje jsou situovány buď směrem k moři a bazénu a nebo mají výhled do zeleně. Na vyžádání si v hotelu Phoenix můžete zajistit i 4lůžkové pokoje. Součástí hotelu je malý bar, kde je podávána snídaně, malý snack a nápoje. U hotelového bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma. Každý čtvrtek se v hotelu Phoenix koná řecký večer s hudbou.

Stravování:

Dle zájezdu, v hotelové restauraci se podává rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Hodnocení hotelu Phoenix:

Velmi snadný přístup na pláž s pozvolným vstupem do moře bude vyhovovat rodinám i milovníkům vodních sportů, pro které je ostrov Lefkada ideálním místem. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od městské pláže: cca 80 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 800 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.