Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Posidonio

Malý, útulný hotel Posidonio se nachází v mírném svahu, 150 m od pláže s pozvolným vstupem do moře a 900 m od střediska Nidri, kam hotel zajišťuje 2x denně transfery zdarma. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, k dispozici jsou i rodinné pokoje.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Posidonio

Příjemný malý hotel, který v posledních letech prošel mnoha úpravami interiéru i exteriéru. Jeho poloha je v mírném kopci, od malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a vzdálené jen 150 m, jej dělí silnice. Nejhezčí a nejznámější pláž této oblasti Perigiali, pláž Pasha, je vzdálená 500 m. V blízkém okolí jsou mini markety i několik taveren. Do sousedního živého letoviska Nidri je to 900 m k prvním hotelům a obchodům, do centra asi 1,5 km. Hotel zajišťuje zdarma transfery do Nidri 2x  denně (1x dopoledne, 1x večer).

Vybavení hotelu Posidonio

Recepce, WiFi, restaurace, bar u bazénu, bar na střešní terase, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, mini market.

Vybavení pokojů

Celkem 28 pokojů je zařízeno v příjemně barevné dekoraci, je vybaveno koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, satelitní TV, trezorem, vysoušečem vlasů, ledničkou, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou 2lůžkové s možností přistýlky pro dítě (rozkládací lůžko), 3lůžkové se 3 pevnými lůžky, v několika rodinných pokojích je možné ubytovat až 5 osob (5. lůžko je rozkládací). Rodinný pokoj je 1 místnost, v přízemí, bez výhledu na moře. Pokoje pro 2, 3 osoby jsou s výhledem na moře. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK. Snídaně, za příplatek polopenze a  light all inclusive.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.