Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Red Tower

Na Lefkádě ojedinělá nabídka systému all inclusive v elegantním menším hotelu s bazénem, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, v blízkosti malé pláže a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž. Oblast - Lefkada

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Red Tower, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Red Tower

Příjemný a elegantní menší hotel Red Tower se v roce 2012 poprvé představí se službami all inclusive. Je postaven na skále, z areálu se nabízí nádherné výhledy na moře. Od nejbližší malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, vzdálené jen 150 m, jej dělí místní komunikace. Nejhezčí a nejznámější pláž této oblasti Perigiali, pláž Pasha, je vzdálená 800 m. V blízkém okolí je mini market i několik taveren. Do sousedního živého letoviska Nidri je to asi 2,3 km k prvním hotelům a obchodům, do centra asi 3 km. Hotel Red Tower zajišťuje zdarma transfery do Nidri několikrát denně.

Ubytování

všechny pokoje v Red Tower jsou zařízeny v příjemně barevné dekoraci, jsou vybaveny koupelnou s WC (vana nebo sprcha), klimatizací, jídelním stolem, SAT/TV, trezorem, vysoušečem vlasů, sestavou na kávu/čaj, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou dvoulůžkové, některé jsou s pohovkou jako třetím lůžkem, v několika pokojích je možné ubytovat až 4 osoby. Hotel disponuje také několika suity junior s oddělenou ložnicí pro až 4 osoby. Suity jsou za příplatek. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Vybavení

recepce, WiFi v celém areálu hotelu, restaurace, bar u bazénu, snack bar, venkovní bazén s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátky zdarma.

Stravování

Dle ck, all inclusive

Služby

importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, džusy z čerstvého ovoce, káva expresso či cappuccino, čistírna prádla, pronájem kol, konzumace v baru po skončení all inclusive programu ve 23.00 hodin.

Pro děti

dětská postýlka, dětská vysoká židle v restauraci, dětský bazén, dětské hřiště.

Doporučení pro hotel Red Tower

Na Lefkádě ojedinělá nabídka systému all inclusive v elegantním menším hotelu s bazénem, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, v blízkosti malé pláže a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.