Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Reflections Inn

Malý, sympatický hotel Reflections Inn se nachází v městečku Lygia, nedaleko živějšího letoviska Nidri. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená pouhých 120 metrů od hotelu, u kterého je k dispozici vnitřní i venkovní bazén. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Reflections Inn

Malý rodinný hotel s bazénem v Lygii, jen 120 m od oblázkové pláže (mezi hotelem a pláží vede silnice).   Do živého letoviska Nidri je to cca 11 km, do hlavního města Lefkas jen asi 5 km. Hotel vám zajistí zdarma 1x denně transfer do Nidri (dopoledne) a 1x denně do hlavního města Lefkas (večer). Hotel se nachází nedaleko hotelu Porto Ligia.

Vybavení hotelu Reflection Inn

Recepce, restaurace, vnitřní bar, bar u bazénu, WiFi, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, zahrada.

Pokoje hotelu Reflection Inn

Všechny pokoje jsou účelně a příjemně zařízeny a  vybaveny koupelnou s WC, klimatizací (bez poplatku od 4.7. do 26.8.), SAT/TV, ledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí, telefonem, balkonem či terasou. Pokoje jsou 2lůžkové, 3lůžkové, některé jsou s přistýlkou pro 4. osobu (rozkládací lůžko). Velký rodinný pokoj má obyývací část a ložnici.  Ubytovat může i 4 dospělé osoby. U tohoto pokoje doporučujeme velmi včasnou rezervaci. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK, all inclusive

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.