Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

River Side apartmány

Nová jednopatrová vilka River Side má 5 prostorných dobře vybavených apartmánů v 1. patře a v přízemí v letovisku Vassiliki na Lefkadě. Apartmány jsou prostorné, každý má 1 ložnici s manželským lůžkem a dobře zařízenou a prostornou kuchyň s dalšími 2 lůžky. Balkóny a terasy apartmánů směřují do zeleně, některé jsou situovány k moři, jiné do hor. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným kuchyňským koutem (včetně sporáku a elektrické trouby, varné konvice, opékače, kávovaru, ledničky s mrazákem a základního nádobí), TV, klimatizací, sejfem a fénem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili River Side apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů River Side:

Vilka River Side je umístěna v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra vesničky Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 7 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 10 minut.

Ubytování:

Nová jednopatrová vilka River Side má 5 prostorných dobře vybavených apartmánů v 1. patře a v přízemí. Apartmány jsou prostorné, každý má 1 ložnici s manželským lůžkem a dobře zařízenou a prostornou kuchyň s dalšími 2 lůžky. Balkóny a terasy apartmánů směřují do zeleně, některé jsou situovány k moři, jiné do hor. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, prostorným kuchyňským koutem (včetně sporáku a elektrické trouby, varné konvice, opékače, kávovaru, ledničky s mrazákem a základního nádobí), TV, klimatizací, sejfem a fénem. Na vydlážděné terase je venkovní posezení, gril, dále zde naleznete dětské hřiště a stolní fotbal (za poplatek). Majitelka apartmánů River Side pro zpříjemnění nákupů nabízí krátkodobé zapůjčení kola. U ubytování je místo k zaparkování vozu.

Hodnocení:

Malý komorní objekt v krásném a klidném prostředí, ze kterého je snadný přístup do centra Vassiliki a na pláž, se určitě bude líbit všem, kteří mají rádi procházky a krásné výhledy do hor. Vzdálenost od pláže: cca 400 m. Vzdálenost od centra: cca 950 m.

Kapacita apartmánů a strava

3 - 5 lůžek, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.