Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View

Hotel Sea View leží přímo na pláži u letoviska Nidri na ostrově Lefkada. Pokoje pro 2-4 osoby jsou vybaveny soc. zařízením, balkonem/terasou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím (hrnečky, skleničky, příbory, talíře), TV, trezorem a klimatizací v ceně zájezdu. Z většiny pokojů je výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha hotelu Sea View

Hotel Sea View leží přímo na pláži u letoviska Nidri na ostrově Lefkada.

Vybavení

Pokoje pro 2-4 osoby jsou vybaveny soc. zařízením, balkonem/terasou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím (hrnečky, skleničky, příbory, talíře), TV, trezorem a klimatizací v ceně zájezdu. Z většiny pokojů je výhled na moře. Možnost objednání snídaní formou bufetu (máslo, 2 druhy marmelády, chleba, sýr, šunka, rajče, corn flakes, bábovka, mléko, kafe, džus + jeden talíř, který se každý den mění, např. salám, jogurt, atd).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.