Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View

Hotel Sea View leží přímo na pláži u letoviska Nidri na ostrově Lefkada. Pokoje pro 2-4 osoby jsou vybaveny soc. zařízením, balkonem/terasou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím (hrnečky, skleničky, příbory, talíře), TV, trezorem a klimatizací v ceně zájezdu. Z většiny pokojů je výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sea View

Hotel Sea View leží přímo na pláži u letoviska Nidri na ostrově Lefkada.

Vybavení

Pokoje pro 2-4 osoby jsou vybaveny soc. zařízením, balkonem/terasou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, nádobím (hrnečky, skleničky, příbory, talíře), TV, trezorem a klimatizací v ceně zájezdu. Z většiny pokojů je výhled na moře. Možnost objednání snídaní formou bufetu (máslo, 2 druhy marmelády, chleba, sýr, šunka, rajče, corn flakes, bábovka, mléko, kafe, džus + jeden talíř, který se každý den mění, např. salám, jogurt, atd).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.