Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia - studia

Studia Sofia leží ve stráni na úpatí horského masivu ostrova Lefkada, přímo nad mořem ve Vassiliki Ponti. Studia jsou třípodlažní budova (první podlaží cca 4 m nad úrovní příjezdové komunikace). Obecně jsou studia Sofia považována za jedna z nejlepších ve Vassiliki. Dvou a třílůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí), klimatizací, TV, balkonem se zahradním nábytkem. U všech studií Sofia je z balkonu či terasy výhled na moře (přímo či ze strany). U studií je postaveno nové parkoviště.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Sofia - ubytování

Studia Sofia leží ve stráni na úpatí horského masivu ostrova Lefkada, přímo nad mořem ve Vassiliki Ponti. Studia jsou třípodlažní budova (první podlaží cca 4 m nad úrovní příjezdové komunikace).

Obecně jsou studia Sofia považována za jedna z nejlepších ve Vassiliki. Dvou a třílůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí), klimatizací, TV, balkonem se zahradním nábytkem. U všech studií Sofia je z balkonu či terasy výhled na moře (přímo či ze strany). U studií je postaveno nové parkoviště.

Vzdálenosti od studií Sofia

Vzdálenost od centra cca 1,5 km v okolí řada restaurací a obchodů (nejbližší restaurace a obchody cca 50 m), vzdálenost od hotelu Mythos cca 1.200 m, vzdálenost od písčité pláže 150 m (cca 30–60 schodů).

Stravování

Dle zájezdu, obvykle bez stravovní.

Bazén

Klientům mohou být k dispozici bazény u hotelu MYTHOS a u studií MYTHOS II.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.