Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spiros

Studia Spiros se nachází na ostrově Lefkada v oblíbeném letovisku Agios Nikitas, 100 m od krásné pláže a 100 m od centra. Jedná se o příjemné ubytování s výhledem na moře. Studia, která využívají naši klienti, se nachází v 1. a 2. patře. Možnost parkování, terasa se slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spiros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Spiros

Studia Spiros se nachází v oblíbeném letovisku Agios Nikitas, 100 m od krásné pláže a 100 m od centra. Jedná se o příjemné ubytování s výhledem na moře. Studia, která využívají naši klienti, se nachází v 1. a 2. patře. Možnost parkování, terasa se slunečníky.

Pokoje

Účelně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky mají sociální zařízení, TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem. Možnost 4 lůžkových pokojů – spojení 2 studií – některá sousední studia je možné propojit spojovacími dveřmi.

Strava

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní i večeří.

Pláž u studií Spiros

Krásná písčito-oblázková pláž, vzdálená 100m.

Názor CK

Příjemné ubytování v oblíbeném letovisku Agios Nikitas. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.