Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spiros

Studia Spiros se nachází na ostrově Lefkada v oblíbeném letovisku Agios Nikitas, 100 m od krásné pláže a 100 m od centra. Jedná se o příjemné ubytování s výhledem na moře. Studia, která využívají naši klienti, se nachází v 1. a 2. patře. Možnost parkování, terasa se slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Spiros

Studia Spiros se nachází v oblíbeném letovisku Agios Nikitas, 100 m od krásné pláže a 100 m od centra. Jedná se o příjemné ubytování s výhledem na moře. Studia, která využívají naši klienti, se nachází v 1. a 2. patře. Možnost parkování, terasa se slunečníky.

Pokoje

Účelně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky mají sociální zařízení, TV, kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem. Možnost 4 lůžkových pokojů – spojení 2 studií – některá sousední studia je možné propojit spojovacími dveřmi.

Strava

Vlastní. Možnost dokoupení snídaní i večeří.

Pláž u studií Spiros

Krásná písčito-oblázková pláž, vzdálená 100m.

Názor CK

Příjemné ubytování v oblíbeném letovisku Agios Nikitas. Doporučujeme včasnou rezervaci!

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.