Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stavlos - apartmány

Malá přízemní vilka má vynikající polohu na ostrově Lefkada téměř bezprostředně u městské pláže střediska Vassiliki. Mezi pláží a vilkou je pouze hotel Phoenix, který patří stejným majitelům. Právě v tomto hotelu si můžete dokoupit snídaně, dát si malé občerstvení nebo využít bazén. Do centra městečka se dostanete za pouhých 10 minut podél moře nebo pohodlně po silnici. Vilka je obklopena zahradou, která ji chrání před hlukem.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stavlos - apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Stavlos:

Malá přízemní vilka Stavlos má vynikající polohu téměř bezprostředně u městské pláže. Mezi pláží a vilkou je pouze hotel Phoenix, který patří stejným majitelům. Právě v tomto hotelu si můžete dokoupit snídaně, dát si malé občerstvení nebo využít bazén. Do centra městečka se dostanete za pouhých 10 minut podél moře nebo pohodlně po silnici. Vilka je obklopena zahradou, která ji chrání před hlukem.

Ubytování:

jednoduše zařízené přízemní apartmány Stavlos jsou určeny maximálně pro 2 dospělé a dítě. V ložnici jsou 2 řádná lůžka a v malé kuchyňce je další lůžko v kykladském stylu. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). Terasy oddělené přepážkami skýtají dostatek soukromí.

Strava

Del zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní (hotel Phoenix) a večeří (taverna Blue Beach)

Hodnocení apartmánů Stavlos:

ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže, v klidném prostředí, s možností využití služeb kvalitního rodinného hotelu. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 50 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 800 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.