Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Nidri Bay

Objekt s několika studii je situován na Lefkadě u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Nidri Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Studia Nidri Bay

Studia Nidri Bay s několika studii je situován u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Vzdálenost od:

- od pláže 10 m - od letiště 35 km - od centra 0 m - nákupní možnosti 0 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - televizor - lednička - individuálně ovladatelná klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Zařízení:

- recepce, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková, přístupná přes místní pobřežní komunikaci

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.