Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Nidri Bay

Objekt s několika studii je situován na Lefkadě u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Oblast
Středisko

Poloha objektu Studia Nidri Bay

Studia Nidri Bay s několika studii je situován u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Vzdálenost od:

- od pláže 10 m - od letiště 35 km - od centra 0 m - nákupní možnosti 0 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - televizor - lednička - individuálně ovladatelná klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Zařízení:

- recepce, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková, přístupná přes místní pobřežní komunikaci

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.