Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise studia

Nově vybudovaný penzion Sunrise s velkorysým pojetím vnitřního prostoru je umístěn nedaleko od areálu penzionu Perigiali Beach. Prostorná studia s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, klimatizací (bez příplatku), TV a velkými balkony. Většina nabízí výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Sunrise

Nově vybudovaný penzion Sunrise s velkorysým pojetím vnitřního prostoru je umístěn nedaleko od areálu penzionu Perigiali Beach. Prostorná studia s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, klimatizací (bez příplatku), TV a velkými balkony. Většina nabízí výhled na moře. Úklid zde probíhá každý druhý den. Přistýlky jsou možné jak pro 3., tak i 4. osobu (v případě 4. osoby se jedná o dítě do 15 let), rovněž umístění dětské postýlky pro batolata zde není problém. Zvláště zajímavá je varianta ubytování 4 členné rodiny za velmi výhodných cenových podmínek.

K relaxaci a koupání slouží pro klienty domů Sunrise romantické prostředí zahrady penzionu Perigiali Beach, vzdálené cca 150 m. Lehátka, venkovní sprcha a WC jsou zde k použití zdarma. Vzdálenost k centru letoviska cca 25 min chůze.

Strava

V případě zájmu lze přiobjednat snídaně i večeře v plážové taverně Perigiali Beach .

Hodnocení CK

Penzion Sunrise velmi vhodně doplňuje nabídku penzionu Perigiali Beach o nová, prostorná studia, která jsou vhodnější pro účely vlastního vaření nebo ubytování osob na přistýlkách. Velmi krátká vzdálenost k areálu Perigiali Beach a „domovské právo“ v jeho prostoru dává možnost prožít krásnou rodinnou dovolenou.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.