Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise studia

Nově vybudovaný penzion Sunrise s velkorysým pojetím vnitřního prostoru je umístěn nedaleko od areálu penzionu Perigiali Beach. Prostorná studia s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, klimatizací (bez příplatku), TV a velkými balkony. Většina nabízí výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha penzionu Sunrise

Nově vybudovaný penzion Sunrise s velkorysým pojetím vnitřního prostoru je umístěn nedaleko od areálu penzionu Perigiali Beach. Prostorná studia s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, klimatizací (bez příplatku), TV a velkými balkony. Většina nabízí výhled na moře. Úklid zde probíhá každý druhý den. Přistýlky jsou možné jak pro 3., tak i 4. osobu (v případě 4. osoby se jedná o dítě do 15 let), rovněž umístění dětské postýlky pro batolata zde není problém. Zvláště zajímavá je varianta ubytování 4 členné rodiny za velmi výhodných cenových podmínek.

K relaxaci a koupání slouží pro klienty domů Sunrise romantické prostředí zahrady penzionu Perigiali Beach, vzdálené cca 150 m. Lehátka, venkovní sprcha a WC jsou zde k použití zdarma. Vzdálenost k centru letoviska cca 25 min chůze.

Strava

V případě zájmu lze přiobjednat snídaně i večeře v plážové taverně Perigiali Beach .

Hodnocení CK

Penzion Sunrise velmi vhodně doplňuje nabídku penzionu Perigiali Beach o nová, prostorná studia, která jsou vhodnější pro účely vlastního vaření nebo ubytování osob na přistýlkách. Velmi krátká vzdálenost k areálu Perigiali Beach a „domovské právo“ v jeho prostoru dává možnost prožít krásnou rodinnou dovolenou.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.