Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Twins

Vilky Twins nacházející se nedaleko hlavního města Lefkáda jsou vhodné pro klienty, kteří rádi cestují s rodinou, nebo přáteli a vyhledávají kvalitní ubytování v rodinném zázemí a zároveň v dostatečném soukromí, poblíž dalších nákupních i kulturních možností vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha vilek Twins

Dvě luxusně vybavené vily Twins jsou postaveny v malé osadě nedaleko hlavního města ostrova Lefkada, u krásné oblázkovo - písečné pláže Agios Yannis, která je zajímavá starými větrnými mlýny. Na pláž je to opravdu blízko, v okolí jsou taverny a kavárna. Pláž Agios Yannis je vyhledávána milovníky kiteboardingu a dalších vodních sportů. Každá z vil má oplocenou zahradu se zelení, trávníkem a bazénem. Po pohodlné cestě okolo moře se dostanete asi za 30 minut do hlavního města Lefkas kde naleznete mnoho obchodů a dalších taveren, kaváren a barů.

Ubytování ve vilkách Twins

Z prostorné zastíněné terasy vily se dostanete do moderně vybaveného obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, který je vybavený ledničkou s mrazákem, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnkou, myčkou a varnou konvicí. Ve vile jsou tři ložnice, každá s koupelnou, WC a TV a sejfem. Dvě ložnice jsou v 1. patře a jedna ložnice je v přizemí. Celá vila je klimatizovaná. Další vybavení: vnitřní krb, pračka, domácí kino, lehátka a slunečníky na zahradě. Z vilky je výhled na moře zastíněný zelení. U vilky je místo na parkování.

Hodnocení

Toto kvalitní ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají soukromí a přesto rádi tráví dovolenou s přáteli nebo s velkou rodinou.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m od centra Lefkas: cca 2,5 km

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.