Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Twins

Vilky Twins nacházející se nedaleko hlavního města Lefkáda jsou vhodné pro klienty, kteří rádi cestují s rodinou, nebo přáteli a vyhledávají kvalitní ubytování v rodinném zázemí a zároveň v dostatečném soukromí, poblíž dalších nákupních i kulturních možností vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Twins, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilek Twins

Dvě luxusně vybavené vily Twins jsou postaveny v malé osadě nedaleko hlavního města ostrova Lefkada, u krásné oblázkovo - písečné pláže Agios Yannis, která je zajímavá starými větrnými mlýny. Na pláž je to opravdu blízko, v okolí jsou taverny a kavárna. Pláž Agios Yannis je vyhledávána milovníky kiteboardingu a dalších vodních sportů. Každá z vil má oplocenou zahradu se zelení, trávníkem a bazénem. Po pohodlné cestě okolo moře se dostanete asi za 30 minut do hlavního města Lefkas kde naleznete mnoho obchodů a dalších taveren, kaváren a barů.

Ubytování ve vilkách Twins

Z prostorné zastíněné terasy vily se dostanete do moderně vybaveného obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, který je vybavený ledničkou s mrazákem, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnkou, myčkou a varnou konvicí. Ve vile jsou tři ložnice, každá s koupelnou, WC a TV a sejfem. Dvě ložnice jsou v 1. patře a jedna ložnice je v přizemí. Celá vila je klimatizovaná. Další vybavení: vnitřní krb, pračka, domácí kino, lehátka a slunečníky na zahradě. Z vilky je výhled na moře zastíněný zelení. U vilky je místo na parkování.

Hodnocení

Toto kvalitní ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají soukromí a přesto rádi tráví dovolenou s přáteli nebo s velkou rodinou.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m od centra Lefkas: cca 2,5 km

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.