Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Valley House studia

Nové vilky Valley House jsou umístěny v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra vesničky Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 15 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 20 minut. Na zahradě je gril a příjemné venkovní posezení. 2 prostorná moderně vybavená studia jsou v malém útulném přízemním domečku s terasami, kde je posezení. V 1. jsou 2 lůžka a ve 2. manželská postel. Do obou studií je možné vyžádat dětskou postýlku nebo rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Valley House studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Valley House

Nové vilky Valley House jsou umístěny v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra vesničky Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 15 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 20 minut.

Ubytování:

Domky jsou umístěny ve velké upravené a oplocené zahradě. Naleznete zde dostatek prostoru, soukromí a klid. Na zahradě je gril a příjemné venkovní posezení. 2 prostorná moderně vybavená studia jsou v malém útulném přízemním domečku s terasami, kde je posezení. V 1. jsou 2 lůžka a ve 2. manželská postel. Do obou studií je možné vyžádat dětskou postýlku nebo rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Další studio je 2lůžkové a od bytu majitele je odděleno květinami. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí), TV, klimatizací (na vyžádání v ceně), sejfem a fénem. U ubytování Valley House je místo k zaparkování auta. Majitel pronajímá svým hostům za mírný poplatek 4 jízdní kola.

Hodnocení:

Malý komorní objekt v krásném a klidném prostředí, ze kterého je snadný přístup do centra Vassiliki a na pláž, se určitě bude líbit všem, kteří mají rádi procházky a krásné výhledy do hor. Vzdálenost od pláže: cca 900 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Kapacita studií a strava

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.