Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Lefkada > Katalog objektů > Hotely na Lefkadě > Valley House studia

Hotely na Lefkadě: Valley House studia ***

Středisko: Vassiliki, oblast: Lefkada

Upravit popis objektu

Poloha studií Valley House

Nové vilky Valley House jsou umístěny v úrodném údolí plném zeleně nedaleko od centra vesničky Vassiliki. Cestou zahradami se dostanete pohodlně na oblázkovou pláž Vassiliki ani ne za 15 minut a do malebného přístavu ve Vassiliki asi za 20 minut.

Ubytování:

Domky jsou umístěny ve velké upravené a oplocené zahradě. Naleznete zde dostatek prostoru, soukromí a klid. Na zahradě je gril a příjemné venkovní posezení. 2 prostorná moderně vybavená studia jsou v malém útulném přízemním domečku s terasami, kde je posezení. V 1. jsou 2 lůžka a ve 2. manželská postel. Do obou studií je možné vyžádat dětskou postýlku nebo rozkládací lůžko (pro dítě do 10 let). Další studio je 2lůžkové a od bytu majitele je odděleno květinami. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, varné konvice, ledničky a základního nádobí), TV, klimatizací (na vyžádání v ceně), sejfem a fénem. U ubytování Valley House je místo k zaparkování auta. Majitel pronajímá svým hostům za mírný poplatek 4 jízdní kola.

Hodnocení:

Malý komorní objekt v krásném a klidném prostředí, ze kterého je snadný přístup do centra Vassiliki a na pláž, se určitě bude líbit všem, kteří mají rádi procházky a krásné výhledy do hor. Vzdálenost od pláže: cca 900 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Kapacita studií a strava

2 - 3 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.