Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasilis

Studia Vasilis jsou příjemné ubytování vhodné pro všechny, kteří na dovolené rádi ochutnají místní speciality v blízkých tavernách nebo si půjčí člun v nedalekém přístavu, i tak mohou poznávat ostrov Lefkada. Dům s typickou řeckou atmosférou navštěvují však i ti, kteří touží jen po bezstarostném odpočinku.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vasilis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita studií Vasilis:

4 studia

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2 osoby situovaná v přízemí • kuchyňský kout se základním nádobím • lednička • koupelna (sprcha/WC) • terasa.

Pláž:

cca 550 m

Náš názor:

Studia Vasilis jsou příjemné ubytování vhodné pro všechny, kteří na dovolené rádi ochutnají místní speciality v blízkých tavernách nebo si půjčí člun v nedalekém přístavu, i tak mohou poznávat ostrov. Dům s typickou řeckou atmosférou navštěvují však i ti, kteří touží jen po bezstarostném odpočinku.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.