Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Xenia

Vilku Xenii naleznete na ostrově Lefkada v údolí Vassiliki Ponti hned za příjezdovou komunikací. Přejdete-li tuto komunikaci, tak se za necelých 5 minut dostanete na oblázkovou pláž ve Vassiliki. Do centra Vassiliki je to asi 1,5 km. V okolí jsou taverny, obchod a na pláži bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha vilky Xenia

Vilku Xenii naleznete v údolí Vassiliki Ponti hned za příjezdovou komunikaci. Přejdete-li tuto komunikaci, tak se za necelých 5 minut dostanete na oblázkovou pláž ve Vassiliki. Do centra Vassiliki je to asi 1,5 km. V okolí jsou taverny, obchod a na pláži bar.

Ubytování

Ve vilce Xenia naleznete 2lůžkové pokoje, které jsou v přízemí nebo v 1. patře. Některé pokoje se dají propojit (vhodné i pro rodiny s dětmi). Dále jsou zde studia pro 2 - 4 osoby a také apartmány s 1 ložnicí a s obývací kuchyní, kde je manželská postel nebo 2 další lůžka. Studia jsou v přízemí nebo v 1. patře, apartmány pak v přízemí. Pokoje, studia a apartmány mají sprchu, WC, ledničku, TV a klimatizaci. Studia a apartmány Xenia mají navíc kuchyňský kout (včetně vařiče a základního nádobí). Balkóny a terasy směřují buď k moři nebo do zahrady. Trávníky v okolí vilky jsou dobře udržované a také okolí bazénu je obklopeno zahradou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování

Dle ck, pouze u pokojů je v ceně zahrnuta rozšířená kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu. Pokud pojedete do studia nebo do apartmánu, můžete si snídaně na místě připlatit.

Hodnocení ubytování Xenia

kvalitní ubytování s dobrým přístupem k pláži.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 145 m. Vzdálenost od centra: cca 1,5 km.

Informace o ubytování

pokoje 2 lůžka se snídaní studia a apartmány 2 - 4 lůžka vlastní stravování

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.