Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Xenia

Vilku Xenii naleznete na ostrově Lefkada v údolí Vassiliki Ponti hned za příjezdovou komunikací. Přejdete-li tuto komunikaci, tak se za necelých 5 minut dostanete na oblázkovou pláž ve Vassiliki. Do centra Vassiliki je to asi 1,5 km. V okolí jsou taverny, obchod a na pláži bar.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Xenia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Xenia

Vilku Xenii naleznete v údolí Vassiliki Ponti hned za příjezdovou komunikaci. Přejdete-li tuto komunikaci, tak se za necelých 5 minut dostanete na oblázkovou pláž ve Vassiliki. Do centra Vassiliki je to asi 1,5 km. V okolí jsou taverny, obchod a na pláži bar.

Ubytování

Ve vilce Xenia naleznete 2lůžkové pokoje, které jsou v přízemí nebo v 1. patře. Některé pokoje se dají propojit (vhodné i pro rodiny s dětmi). Dále jsou zde studia pro 2 - 4 osoby a také apartmány s 1 ložnicí a s obývací kuchyní, kde je manželská postel nebo 2 další lůžka. Studia jsou v přízemí nebo v 1. patře, apartmány pak v přízemí. Pokoje, studia a apartmány mají sprchu, WC, ledničku, TV a klimatizaci. Studia a apartmány Xenia mají navíc kuchyňský kout (včetně vařiče a základního nádobí). Balkóny a terasy směřují buď k moři nebo do zahrady. Trávníky v okolí vilky jsou dobře udržované a také okolí bazénu je obklopeno zahradou. U bazénu jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování

Dle ck, pouze u pokojů je v ceně zahrnuta rozšířená kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu. Pokud pojedete do studia nebo do apartmánu, můžete si snídaně na místě připlatit.

Hodnocení ubytování Xenia

kvalitní ubytování s dobrým přístupem k pláži.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 145 m. Vzdálenost od centra: cca 1,5 km.

Informace o ubytování

pokoje 2 lůžka se snídaní studia a apartmány 2 - 4 lůžka vlastní stravování

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.