Řecko v detailech

Zobrazit

Turistická střediska: Perigiali

Upravit popis objektu

Oblast Perigiali

Oblast Perigiali je vlastně velmi klidnou a překrásnou částí letoviska Nidri 

Kormě střediska Perigiali se na ostrov Lefkada jezdí hlavně do středisek Agios Ioannis, Agios Nikitas, AmousoAmouso, Lefkas, Ligia, Meganissi, Mikris Gialos, Nidri, Nikiana, Perigiali, Sivota, Tsoukalades a Vassiliki .

Tipy na hotel ve středisku Perigiali

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Perigiali. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Perigiali.

Perigiali Beach

Perigiali Beach

Svým umístěním patří hotel a studia Perigiali Beach mezi nejlepší penziony na ostrově Lefkada . Díky jeho nádherné zahradě, uklidňující atmosféře všudypřítomné subtropické zeleně nebo možnosti posezení v plážové taverně s kouzelným pohledem na okolní ostrůvky láká ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Red Tower

Red Tower ***+

Na Lefkádě ojedinělá nabídka systému all inclusive v elegantním menším hotelu s bazénem, s nádhernými panoramatickými výhledy na moře a okolí, v blízkosti malé pláže a s transfery zdarma do živého střediska Nidri a na pláž. Oblast - Lefkada

Marina Penzion

Marina Penzion **+

Příjemný dvoupatrový penzion Marina leží na rozhraní letovisek Nidri a Periagli. Z penzionu Marina je přímý vstup přes  příjemnou zahradu na menší pláž s hrubším pískem a oblázky. Nedaleké centrum letoviska Nidri nabízí dostatek zábavy v tavernách a barech.

Poseidonio

Poseidonio

Tento hotel Poseidonio se nachází 16 km od města Lefkada, 1 km od letoviska Nidri, ve svahu s krásným výhledem na moře a hory, vzdálenost na písečnou pláž 250 m. Tato poloha je ideální pro všechny milovníky hor a moře.

Sunrise studia

Sunrise studia

Nově vybudovaný penzion Sunrise s velkorysým pojetím vnitřního prostoru je umístěn nedaleko od areálu penzionu Perigiali Beach. Prostorná studia s vlastním sociálním zařízením jsou vybavena kuchyňskými kouty s možností jednoduchého vaření, klimatizací (bez příplatku), TV a velkými balkony. Většina nabízí výhled na moře.