Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Lesbos > Katalog objektů > Hotely na Lesbosu > Anaxos View - vila

Hotely na Lesbosu: Anaxos View - vila ****

Středisko: Anaxos, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Poloha vily Anaxos View:

Úplně nová kamenná vilka Anaxos View je postavena na ostrově Lesbos ve svahu, který uzavírá údolí vesničky Anaxos s nádhernou písečnou pláží. Od vilky vede zpevněná cesta, která Vás svede na asfaltovou málo používanou místní komunikaci, která vede na pláž Anaxos. Na pláži budete asi za 15 min. pohodlnou chůzí.

Ubytování:

Při výstavbě vilky Anaxos View byly použity tradiční místní stavební materiály a majitelé se inspirovali tradiční místní architekturou. Hlavními dveřmi vstoupíte do prostorného obývacího pokoje s velkými kuchyňským koutem, který je vybaven sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Je zde rozkládací gauč, kde se mohou vyspat i 2 děti. Dále jsou ve vile 2 ložnice, 1 s velkým 2lůžkem a koupelnou s vanou a WC, 2. ložnice má 2 řádná lůžka, WC a sprchu. Vila má 2 velmi prostorné balkóny, které směřují k zálivu. Odtud je okouzlující panoramatický výhled na moře s pláží, na vesničku Anaxos a na hory. Balkóny jsou zastíněny slunečníkem. Ve vilce je sejf, klimatizace (za příplatek), žehlička, fén a TV.

Stravování:

Dle zájezdu, za příplatek je možné docházet na večeře do taverny (3 chody).

Hodnocení:

Luxusní vila se značnou dávkou soukromí a s nádherným panoramatickým výhledem na moře. Vzdálenost od pláže: cca 600 m. Vzdálenost od nejbližší taverny: cca 600 m. Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 600 m. Vzdálenost od centra Anaxosu: cca 700 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.