Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemona vila

Vila Anemona se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15 min. Z vily je nádherný výhled na jedinečné město Molivos s jeho benátskou pevností. Oblast se nachází na ostrově Lesbos.

Oblast
Středisko

Vila Anemona - poloha:

Vila Anemona se nachází v klidné oblasti plné olivovníků a květin a je obklopena zelení. Stojí východně od pevnosti směrem k cestě do vesnice Vafeios. Od starobylého města Molivos je vzdálena asi 400 m, na nejbližší pláž se dostanete za cca 15 min. Z vily je nádherný výhled na jedinečné město Molivos s jeho benátskou pevností.

Ubytování:

Luxusní vila Anemona je obklopena zelení, což ji zajišťuje uchování příjemného klima i v nejparnějších dnech. V 1. patře vily jsou k dispozici 2 ložnice s TV, koupelna, WC a plně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, pračka aj.) s jídelnou. Je zde možné vyžádat přistýlku (rozkládací gauč). Vila má krásnou velkou terasu s nezapomenutelným výhledem na město Molivos. Na zahradě vily je příjemné posezení. Všechny místnosti vily jsou klimatizované. Ve vile je Wi-Fi připojení na internet. Přízemí vilky je neobydlené.

Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování v zeleni, pro klidnou rodinnou dovolenou, s krásný výhled na jedinečný Molivos.

Doporučení

Pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování. Vzdálenost od oblázkové pláže Molivos: cca 400 m. Vzdálenost od centra města Molivos: cca 400 m. Vzdálenost od letiště: cca 65 km.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.