Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite

Příjemný rodinný hotel Aphrodite obklopen  krásnou zahradou přímo u pláže a současně nedaleko letovisek MolyvosEftalou, je ideální volbou pro ničím nerušenou dovolenou pro páry ale také pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Aphrodite

Hotel Aphrodite se nachází na severozápadním pobřeží ostrova, u oblázkovo-kamenité pláže (doporučujeme boty do vody), obklopen palmami, olivovníky a hezkou zahradou, leží cca 1 km od města Molyvos acca 3 km od Eftalou, známého svými plážemi a horkými prameny.

Vybavení hotelu Aphrodite

Hotelový areál s hlavní budovou a dvěma bočními křídly nabízí vstupní halu s recepcí, bar, restauraci, fitness, konferenční místnost, WiFi připojení a internetový koutek zdarma, bazén s lehátky a slunečníky. Hotel Aphrodite nabízí 4x denně autobusové spojení do města Molyvos.

Ubytování v hotelu Aphrodite

Hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky s koupelnu/WC, klimatizací, TV, telefon, fénem, trezorem, s ledničkou, balkonem či terasu.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.