Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arisvi

Patrový dům na ostrově Lesbos se nachází na hlavní ulici střediska přímo naproti pláži hned vedle restaurace a naproti dětskému hřišti asi 100 m od centra střediska.

Oblast
Středisko

Poloha studií Arisvi

Patrový dům Arisvi se nachází na hlavní ulici střediska přímo naproti pláži hned vedle restaurace a naproti dětskému hřišti asi 100 m od centra střediska.

Pláž

Centrální pláž střediska pokrytá tmavším pískem je asi 30 m od studií Arisvi. Klidná vyhřátá voda, mírná svažitost dna. Plážové bary. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Jednoduchá studia pro dvě osoby jsou situována v prvním patře domu. Mají dvě lůžka, vlastní příslušenství, TV, vysoušeč vlasů a balkon orientovaný směrem k moři. Klimatizace za příplatek.

Stravování

Dle zájezdu - bez stravování. Individuální stravování v taverně ve vedlejším objektu nebo v tavernách střediska.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.