Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Belvedere Aeolis

Hotelový areál Belvedere Aeolis s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými na ostrově lesbos v letovisku Eftalou ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře. Přírodní oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od komplexu. Letovisko Molyvos je vzdáleno cca 1 km od hotelu a je dosažitelné pravidelným linkovým autobusem nebo hotelovým minibusem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Belvedere Aeolis

Hotelový areál Belvedere Aeolis s tradiční atmosférou je tvořen několika budovami, situovanými ve svahu s krásnou zahradou s výhledem do okolí a na Egejské moře. Přírodní oblázková pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od komplexu. Letovisko Molyvos je vzdáleno cca 1 km od hotelu a je dosažitelné pravidelným linkovým autobusem nebo hotelovým minibusem.

Stravování

Dle zájezdu, ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední (11:00 - 13:00) a odpolední (15:00 - 17:00) snack, zákusky a zmrzlina (15:00 - 17:00). Pitný režim formou lokálních alkoholických a nealkoholických nápojů v době 11:00 - 22:30 hod.

Ubytování

Prostorné klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů, chladničku, telefon, TV/SAT a balkón nebo terasu.

Vybavení a služby

Hlavní budova Belvedere Aeolis se vstupní halou a recepcí, směnárna, restaurace s venkovní terasou, bar, TV koutek. K venkovnímu vybavení patří bazén, pool bar, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, fitness.. K dalšímu vyžití v hotelu Belvedere Aeolis za poplatek patří billiard, elektornické hry, masáže. V lobby je k dispozici zdarma wi-fi. Do Molyvosu zajíždí 3x denně hotelový shuttle bus (zdarma).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.