Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Lesbos > Katalog objektů > Hotely na Lesbosu > Coast Line studia

Hotely na Lesbosu: Coast Line studia ****

Středisko: Petra, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Studia Coast Line - poloha:

Nová jednopatrová vilka Coast Line má tu nejlepší polohu, kterou Vám městečko Petra může vůbec nabídnout. Stojí přímo na krásné písečné pláži. V blízkém okolí jsou taverny a obchody a do samotného srdce Petry se dostanete asi za 10 min.

Ubytování:

Ve vilce Coast Line jsou 3 luxusní mezonetová studia. 2 z těchto studií mají balkóny situovány k moři s nádherným výhledem na moře a 1 studio má balkón s omezeným bočním výhledem na moře. V dolní části mezonetových studií je velká obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (1 lůžko). Kuchyňský kout je velmi dobře vybaven, naleznete zde elektrický sporák, lednici s mrazákem, myčku na nádobí, mikrovlnou troubu, kávovar a varnou konvici. V dolní části mezonetu je sprcha a WC. Nahoře je dobře zařízená ložnice s manželskou postelí a s dalším lůžkem. Je zde další koupelna s vanou a WC. K vybavení studia dále patří pračka, žehlička, TV/SAT (2x), DVD přehrávač, sejf, klimatizace. V blízké kavárně si můžete pronajmout lehátka a slunečník.

Hodnocení:

Studia Coast Line jsou luxusní ubytování s výbornou polohou, na dosah starobylého městečka Petra s jeho úzkými uličkami, tavernami a obchody, bude vyhovovat i náročným klientům. Vzdálenost od pláže: cca 15 m. Vzdálenost od centra: cca 500 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.