Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eftalou

Nově zrekonstruovaný hotel Eftalou s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,60 km od letoviska Molyvos na Lesbosu, v oblasti Eftalou. 3 hlavní výhody hotelu Eftalou: výhodná cena, možnost poznat více pláží na ostrově, výborné pizzy.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Eftalou

nově zrekonstruovaný hotel Eftalou s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,60 km od letoviska Molyvos, v oblasti Eftalou. Nejbližší moře je od hotelu Eftalou ve vzdálenosti cca 180 m, zde však není možné koupání. Hotelový autobus zajišťuje zdarma svozy na oblázkové pláže a zpět, cca 5 x denně do ; (cca 2 km – odjezd od hotelu: 10:00, 11:45 , 12:45, 15:00, 21:30 hodin) a cca 2 x do Eftalou (cca 2,50 km – 11:30, 14:00 hodin). Cestou do Eftalou autobus zastavuje ještě na nejbližší oblázkové pláži, která je vzdálena cca 1,40 km. Další možnost koupání v této oblasti, kam jezdí hotelový autobus, je na organizované oblázkové pláži s modrou vlajkou, kde jsou převlékárny, sprchy a WC je vzdálena cca 2 km. Od této pláže dalších 500 m jsou tradiční turecké lázně. Toto místo je proslulé svými teplými prameny, kde je velmi příjemné a ozdravné koupání. Pěkná oblázková pláž s příjemným koupáním v letovisku Molyvos je organizovaná, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek cca 6€/set/den). Zde je též možnost vodních sportů. Před hotelem je zastávka autobusu městské linky, která zajišťuje pravidelné spojení do Molyvosu, Petry, Eftalou, Anaxosu – cca 1,40 €/cesta.

Kapacita

malý hotelový areál Eftalou tvoří celkem 43 pokojů (2lůžkovým s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje hotelu Eftalou jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), wifi (zdarma), vnitřní a venkovní bar, snackbar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, pizzerie, zahrada, parkoviště. V sousedním sesterském hotelu SUN RISE je možné využívat nabízené služby: sauna, vnitřní jacuzzi, fitcentrum (za poplatek viz. popis hotelu na straně 109).

Stravování

formou polopenze. Snídaně – bufet, večeře formou bufetu v hotelové restauraci nebo v hotelu SUN RISE, kat. B, cca 100 m.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi (za poplatek cca 0,50€/10 minut). dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Stolní tenis a šipky (zdarma), kulečník (za poplatek cca 3€/hodina), elektrické hry (za poplatek cca 1€/hra).Vodní sporty na pláži v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Eftalou

3 hlavní výhody hotelu Eftalou: výhodná cena, možnost poznat více pláží na ostrově, výborné pizzy.

Web

Hotel Eftalou

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.