Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Lesbos > Katalog objektů > Hotely na Lesbosu > Kavaki studia

Hotely na Lesbosu: Kavaki studia **

Středisko: Petra, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Poloha studií Kavaki:

Studia Kavaki obklopená zelení se nalézají v Petře v mírném severovýchodním svahu nedaleko malého přístavu, který nemůžete minout, pokud pojedete z Petry do Molivosu. Výhodou je klidné prostředí. Na pláž v Petře se dostanete nenáročnou procházkou asi za 8 minut. Zastávka místního autobusu, který Vás doveze do Molivosu, Eftalou nebo do Anaxosu, je na hlavní cestě asi 400 m od domu.

Ubytování:

Studia Kavaki jsou ve 2 budovách. Terasy studií jsou prostorné, zastíněné a směřují k moři. Studia mají 3 lůžka a jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně elektrického dvouvařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, klimatizací (za příplatek) a TV. U studií je i místo na parkování. Pokud budete mít chuť, můžete navštěvovat bazén sousedního hotelu Panorama (při cestě na pláž). Předpokládá se, že si zde dáte nápoje nebo malé občerstvení.

Hodnocení:

Příjemná studia, kde si můžete dopřát klid a pohodu. Kavaki je ubytování s dobrým přístupem k pláži a přitom v klidném prostředí na okraji Petry. Vzdálenost od pláže: cca 400 m. Vzdálenost do centra Petry: cca 800 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.