Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Molyvos Star

Vila Molyvos Star se nachází nedaleko centra jednoho z nejatraktivnějších měst na ostrově Lesbos, Molyvosu. Vila leží v rozlehlé zahradě cca 220 m od pláže, kde se nachází i bazén s plážovým barem a půjčovnou vybavení na vodní sporty. Zhruba 100 m od studiového komplexu začíná zóna s křivolakými uličkami vedoucími k hradu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha vil Molyvos Star

Vila Molyvos Star se nachází nedaleko centra jednoho z nejatraktivnějších měst na ostrově, Molyvosu. Vila leží v rozlehlé zahradě cca 220 m od pláže, kde se nachází i bazén s plážovým barem a půjčovnou vybavení na vodní sporty. Zhruba 100 m od studiového komplexu Molyvos Star začíná zóna s křivolakými uličkami vedoucími k hradu.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze v místní restauraci.

Ubytování v Molyvos Star

Dvoulůžková prostorná studia s možností přistýlky a dětské postýlky jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí a vařičem. Studia se nacházejí v prvním patře a mají balkón s výhledem do zahrady nebo na hrad. Klimatizace za poplatek na místě EUR 5,-/den. Do Molyvos Stars studios pořádá zájezdy více CK, přesná nabídka vybavení se může mírně lišit.

Vybavení a služby

Bazén na pláži mohou klienti Molyvos Star využívat bezplatně, vhodné je zakoupení drinku u přilehlého baru.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.