Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Niki Studia

Nedávno zrenovovaná studia Niki Studia leží v pěkné zahradě pouhých 300 m od moře přes místní komunikaci a 300 m od centra letoviska Petra na ostrově Lesbos. Většina studií je situována směrem na moře. Jedná se o příjemné komorní ubytování s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou. Vzdálenost od moře: cca 20 m. Vzdálenost od pláže: cca 450 m. Vzdálenost od centra Petry: cca 50 m.

Oblast
Středisko

Poloha

Nedávno zrenovovaná studia Niki Studia leží v pěkné zahradě pouhých 300 m od moře přes místní komunikaci a 300 m od centra letoviska Petra.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování studií Nika

Všech 20 studií má kuchyňský kout se základním vybavením na jednoduché vaření, klimatizaci, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), trezor, TV a balkon. Většina studií je situována směrem na moře. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Studia Niki Studia leží v krásné udržované zahradě a nabízejí příjemné venkovní posezení v zahradě s výhledem na moře, stolky, křesla, lehátka.

Doporučení

Díky své poloze v centru letoviska Petra a blízkosti moře je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Písčito-oblázková pláž cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Doplňkový popis od další CK:

Poloha:

Vilka Niki stojí na hlavní třídě u pobřežní promenády a od moře a úzké oblázkové pláže jí odděluje místní komunikace. Do centra města se dostanete velmi snadno po nábřeží asi za 3 min. Budete-li pokračovat dále po pobřeží, dostanete se na hlavní velmi krásnou písečnou pláž Petry, která je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování:

Vilku tvoří 2 spojené budovy a díky oplocení a dobře udržované zahradě vytvářejí harmonický celek. Studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Z balkónů je částečný výhled na moře, do hor a na skalnatý masív. 2lůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, klimatizací (za příplatek), sprchou, WC a fénem.

Hodnocení:

Příjemné komorní ubytování s výbornou polohou, hezky udržovanou zahradou a přátelskou atmosférou. Vzdálenost od moře: cca 20 m. Vzdálenost od pláže: cca 450 m. Vzdálenost od centra Petry: cca 50 m.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.