Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Hotel Panorama tvoří několik samostatných budov, postavených ve čtyřech úrovních na úbočí města Petra na Lesbosu.Část pláže u hotelu Panorama je považována za nejlepší část v Petře. Každý z domů pastelových barev nabízí panoramatický výhled na moře a na Petru a je nasáklý vůní přírody a moře. Poměrně velký upravený areál má vlastní bazén a je typickým rodinným hotelem s domácí atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Panorama

Malý rodinný hotel Panorama patří se svou skvělou polohou blízko písečné pláže a s krásným výhledem na moře a nedaleké letovisko Petra mezi hotely, které hosté obvykle navštěvují opakovaně. Klidné místo je zárukou pohodové dovolené. Hotel Panorama tvoří několik nízkých domků v zahradě s bazénem a barem. Na nedaleké písečné pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo jen tak relaxovat ve vyhřátém písku. Centrum Petry je plné klikatých uliček s obchody, tavernami a bary. Doporučujeme také návštěvu čtyři kilometry vzdáleného města Molyvos, které je typickou ukázkou místní architektury.

Kapacita:

40 pokojů

Poloha hotelu Panorama:

Hotel Panorama tvoří několik samostatných budov, postavených ve čtyřech úrovních na úbočí města Petra.Část pláže u hotelu Panorama je považována za nejlepší část v Petře. Každý z domů pastelových barev nabízí panoramatický výhled na moře a na Petru a je nasáklý vůní přírody a moře. Poměrně velký upravený areál má vlastní bazén a je typickým rodinným hotelem s domácí atmosférou.

Vybavení / Sport / Zábava:

Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén se sluneční terasou s lehátky zdarma, bar u bazénu, TV kout, knihovna/čítárna, internet (za příplatek).

Ubytování:

Pohodlné pokoje pro 2 osoby s možností jedné přistýlky mají koupelnu (sprcha/WC), přímou telefonní linku, hudební kanál, TV/SAT. Na vyžádání trezor (zdarma), lednička a klimatizace (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání. Pro naše hosty jsou k dispozici pokoje v novém bloku, který je postavený téměř nejvýše a z balkonů a teras tu je nejhezčí výhled.

Stravování:

Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře servírovaná - salát, hlavní jídlo (výběr ze dvou jídel), dezert (sladkost nebo ovoce).

Náš názor na Panorama:

Panorama je výborný rodinný hotel v nejlepší části Petry, s krásným výhledem na moře.

Okolí:

Od centra města Petra je hotel Panorama je vzdálený 800 m a od písečné pláže ho dělí jen 150 m.

Hotel Panorama na webu

Hotel Panorama

Názory klientů

"Naprostá spokojenost" - rádi bychom Vám vyjádřili naši naprostou spokojenost s naší dovolenou na ostrově Lesbos, hotel Panorama. Ostrov je nádherný, ubytování bylo skvělé. Se stravováním v hotelu jsme byli naprosto spokojeni. Všichni v hotelu byli příjemní. Alena, Josef a Radek Hajný, Česká Kamenice

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.