Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Lesbos > Katalog objektů > Hotely na Lesbosu > Panselinos - studia

Hotely na Lesbosu: Panselinos - studia ***+

Středisko: Eftalou, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Panselinos:

Hotel Panselinos (znamená úplněk) je pěkný hotelový resort, který je postaven na mírné vyvýšenině nedaleko oblázkových pláží Eftalou. Na první malou pláž se dostanete po silnici asi za 7 minut. Další atraktivní pláže této oblasti jsou u taverny Eftalou a pak dále za malými lázněmi Eftalou, kde si můžete najít soukromí. Do krásného starobylého města Molivos Vás zaveze až 5x denně hotelový autobus zdarma.

Ubytování:

V hotelu Panselinos je hlavní budova, kde je recepce, restaurace, koutek s internetem (za příplatek) a sejfy (za příplatek). K hotelu patří krásný bazén s barem, u kterého jsou lehátka a slunečníky zdarma. V okolí bazénu je signál Wi-Fi (za poplatek). Poblíž bazénu je malé dětské hřiště a stolní tenis. Studia a apartmány jsou v dalších menších budovách, které jsou obklopeny zelení a dobře udržovanou zahradou. Studia jsou prostorná a mají buď manželskou postel a lůžko nebo 2 lůžka a gauč. Jsou zde také apartmány pro rodinu s 1 ložnicí a 2 lůžky (zpravidla rozkládacími gauči nebo křesly). V hotelu Panselinos si můžete vyžádat dětskou postýlku (za příplatek). Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (není kompletně vybaven) s elektrickým vařičem a ledničkou, klimatizací, TV, sprchou, WC a prostornými balkóny, odkud je buď výhled na moře nebo do zeleně.

Stravování:

Dle zájezdu, rozšířená kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu, večeře je servírovaná se 3 chody - předkrm, hlavní jídlo (výběr ze 2 možností) a desert. V hotelu je možné i obědvat (platba na místě).

Speciální nabídka:

Hotel nabízí speciální cenu pro 3. dospělou osobu, cestují-li společně 3 ženy nebo 3 muži.

Hodnocení:

Kvalitní ubytování s ucelenými službami, v přírodě, se snadným dosahem krásných pláží a i pro ty, kteří hledají soukromí na plážích. Díky hotelovému autobusu se snadno dostanete i do krásného Molivosu. Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 200 m. Vzdálenost od Molivosu: cca 4 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.