Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Lesbos > Katalog objektů > Hotely na Lesbosu > Studia Paradise

Hotely na Lesbosu: Studia Paradise ***

Středisko: Petra, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Popis studií Studia Paradise

Jen několik kroků od samotného centra malebného městečka Petra se nachází prakticky zařízena studia Paradise. Přestože jste v městečku, současně bydlíte v zahradě. Jedná se o velmi přívětivé, komorní místo, mimo rušného prázdninového života. Na nedalekou písečnou pláž dojdete za pár minut. Petra jako taková naskýtá množství příležitostí k romantickým procházkám nebo k posezení u dobrého jídla a pití v místních tavernách, kterých se nachází v malebných úzkých uličkách nemálo. V místním baru vám může majitel, kromě nápojů, připravit i něco malého, jednoduchého k zakousnutí.

Vybavení studií Studia Paradise

200 m od pláže v centru Petry, na klidném místě, bazén a dětský bazén, pool bar a snack bar, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek TV koutek, u bazénu připojení WiFi za poplatek

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, telefon, balkon nebo terasa, lednice, v kuchyňce kávovar, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič. Klimatizace za příplatek. Sejf v hale za poplatek cca 1,5 Eura/den Možnost 1-2 přistýlek (palanda), možnost dětské postýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje o studiích Studia Paradise

28 studií v několika jednopatrových domcích v zahradě. Úklid: 3x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Názory klientů

Zhruba před týdnem jsme se se sestrou vrátily z dovolené na řeckém ostrově Lesvos. Ubytování ve studiích Paradise bylo velmi příjemné. Obzvláště jsme ocenily bazén a samotnou polohu studií. Byl zde klid a přitom dost blízko do městečka a k moři. Petra je kouzelné městečko se spoustou příjemných místních restaurací s milou a ochotnou obsluhou a spoustou klikatých, úzkých a malebných uliček, ve kterých je radost zabloudit :-) Prostě abych to shrnula, dovolená na Lesvosu se nám vydařila a určitě se sem ještě minimálně jednou vrátíme, protože tu na nás dýchlo to pravé Řecko :-) H. Tomková (21.8.2009)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 18x, květen letenka Mytilini-Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.