Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Hotely na Lesbosu: Sun Rise ***

Středisko: Molivos, oblast: Lesbos

Upravit popis objektu

Poloha komplexu Sun Rise

nově zrekonstruovaný hotelový komplex Sun Rise postavený v mírném kopci do tvaru antického divadla poskytuje překrásnou vyhlídku na moře a okolní letoviska. Areál Sun Rise s pastelovými barvami navozuje příjemnou atmosféru a nachází se cca 370m od moře a oblázkové pláže, kameny jsou i při vstupu do moře (doporučujeme boty do vody). Hotel se nachází mezi letovisky Molyvos (cca 1,5km) a Eftalou (cca 2 km). Vzhledem k tomu, že zdejší pláž není dobře organizovaná, doporučujeme využívat zdarma hotelového mikrobusu, který zajišťuje 4 x denně spojení do Molyvosu. Na těchto plážích je možný pronájem slunečníků a lehátek a jsou zde možnosti vodních sportů. Nedaleko hotelu je zastávka městské linky, která jezdí do Molyvosu, EftalouPetry (cca 1€/jedna cesta), možné je využít i taxi (cca 4€/jedna cesta).

Kapacita

areál Sun Rise tvoří 11 budov (každá s odlišným designem, dekorací a barvou), celkem je zde 74 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou (s možností minibaru – za poplatek), balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén, do zahrady nebo na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka je v hotelu Sun Rise na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek, konferenční sál, internetový koutek (za poplatek cca 3€/hodina), možnost bezdrátového připojení v případě vlastního PC (zdarma), vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, kavárna, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní a venkovní restaurace, taverna, zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava

bazén s jacuzzi, odkud je pěkný výhled na moře, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek v zahradě. Sauna (za poplatek cca 8€/osoba/30 minut), vnitřní jacuzzi (za poplatek cca 10€/2osoby/hodina), stolní tenis (zdarma), fitcentrum (za poplatek cca 4€/osoba/hodina) nebo speciální nabídka fitcentrum + jacuzzi (za poplatek cca 5€/osoba/hodina), tenisové hřiště (za poplatek cca 4,40€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty je možné využít na plážích v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večerní programy, zábavu a soutěže.

Hlavní výhody hotelu Sun Rise

3 hlavní výhody hotelu Sun Rise: hotelový mikrobus, příjemné prostředí, krásný panoramatický výhled.

Web

Hotel Sun Rise

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.