Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Theofilos

Hotelový areál Theofilos v mírném svahu s příjemnou rodinnou atmosférou je vystavěn v tradičním letovisku Petra na Lesbosu. Organizovaná písečná pláž s hrubším pískem (místy s oblázky) a čisté moře s modrou vlajkou jsou ve vzdálenosti cca 450 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Theofilos

hotelový areál Theofilos v mírném svahu s příjemnou rodinnou atmosférou je vystavěn v tradičním letovisku Petra. Organizovaná písečná pláž s hrubším pískem (místy s oblázky) a čisté moře s modrou vlajkou jsou ve vzdálenosti cca 450 m, k dosažení přes silnici cestou malebnými uličkami letoviska. Centrum letoviska Petra, které se nachází podél pobřeží, je ve vzdálenosti cca 430 m. Zde jsou restaurace, taverny, kavárny, bary, obchody s potravinami i suvenýry. Místo je též známé kostelem Panny Marie Glikofillousy, který je postaven na vrcholku skály.

Kapacita

hotelový areál Theofilos tvoří 3 dvoupatrové budovy, celkem je zde 120 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky – jako třetí lůžko bývá na pokoji obvykle standarní lůžko). Všechny pokoje v hotelu Theofilos jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV, chladničkou a malým balkónkem nebo terasou s výhledem na bazén, letovisko nebo na hory. Klimatizace (za poplatek cca 3€/den). Trezor na recepci (za poplatek cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace, zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně – rozšířený kontinentální bufet, veřeče jsou servírované a skládají se z předkrmu, salátu pro 2 osoby, hlavního chodu a dezertu (ovoce nebo zákusek).

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Theofilos

3 hlavní výhody hotelu Theofilos: rodinná atmosféra, pěkná písečná pláž, ideální poloha hotelu.

Web

Hotel Theofilos

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.