Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Toula

Toula je stylová vila s rodinou atmosférou obklopená udržovanou zahradou s venkovním posezením s výhledem na moře. Pět minut chůze od centra letoviska Petra na Lesbosu. Dlouhá písečná pláž je vzdálena 100 m od studií. Klienti mohou využívat bazén ve studiích Stella (50 m).

Oblast
Středisko

Poloha

Toula je stylová vila s rodinou atmosférou obklopená udržovanou zahradou s venkovním posezením s výhledem na moře. Pět minut chůze od centra letoviska Petra. Dlouhá písečná pláž je vzdálena 100 m od studií.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Účelně zařízená studia Toula jsou vybavená vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, kuchyňkou se základním vybavením, vařičem, lednicí. Klimatizace zdarma v měsících červenec a srpen. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení vily Toula

Venkovní posezení s výhledem na moře, udržovaná zahrada, malá fontánka. Autobusová zastávka 40 m od hotelu. Klienti mohou využívat bazén ve studiích Stella (50 m).

Doporučení

Pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou. Výborná poloha hotelu, blízko historického centra a blízko pláže.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je od hotelu Toula vzdálena 200 m. Slunečníky a lehátka za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži střediska Petra.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.