Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Limnos > Katalog objektů > Hotely na Limnosu > Varos Village

Hotely na Limnosu: Varos Village ****

Středisko: Myrina, oblast: Limnos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Varos Village

Hotel Varos Village se rozprostírá v šesti různých autentických tradičních stavbách, které byly nově zrekonstruovány v rámci typické řecké vesnice Varos, a proto jsou součástí skutečného života obce. Všechny budovy nabízí ubytování pro 2 až 6 osob v přestavěných apartmá na vysoké úrovni s ohledem na tradice i životní prostředí s moderním vybavením. Na nedaleké pláži "Kotsinas", na kterou Vás odvezou hotelovým minibusem za 3 minuty, si hotel Varos Village vytvořil svůj vlastní soukromý plážový klub zvaný "Ammos" s barem, občerstvením, dřevěnými lehátky a slunečníky, WC a sprchovým koutem. Management hotelu a zaměstnanci Vás rádi uvítají a vynasnaží se, aby se Vaše dovolená stala nezapomenutelnou.

Pláž

Hotel Varos Village je 5 min. pravidelnou dopravou na písčitou pláž

Vybavení hotelu Varos Village

recepce, taverna, restaurace, 2 bary v části hotelu, bar na pláži, velký bazén, bazén pro děti, lehátka, slunečníky, ručníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

pokoje ve Varos Village jsou rozděleny do kategorie standard pro 2–3 osoby, junior suita pro 2–3 osoby s obývací částí, nebo suita pro 2–4 osoby. Komfortně zařízené, klimatizace, SAT/TV, CD přehrávač, trezor, lednice, menší kuchyňka, možnost přípravy kávy a čaje, připojení na internet, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Děti

dětský bazén.

Doporučení

Varos Village je luxusní hotelový komplex pro náročnější klientelu zařízený v moderním stylu.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.