Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Afroditi

Velice pěkný hotel Villa Afroditi je situován v klidném letovisku Plati na Limnosu v nádherně udržované zahradě. V okolí se nachází několik sezónních restaurací a taveren. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Villa Afroditi

Velice pěkný hotel Villa Afroditi je situován v klidném letovisku Plati v nádherně udržované zahradě. V okolí se nachází několik sezónních restaurací a taveren. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu.

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Ubytování ve Villa Afroditi

Prostorné přízemní dvoulůžkové pokoje s terasou, pokoje s balkónem a výhledem na moře nebo přízemní čtyřlůžkové apartmány s oddělenými ložnicemi a terasou, mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana), klimatizaci zdarma, minilednici, telefon, TV. Možnost dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Vybavení

Villa Afroditi je menší hotel se 14 pokoji a apartmány nabízí kvalitní služby a pohodlí. V přízemí je recepce, restaurace s TV, bazén, snack bar, barbecue, směnárna a parkoviště.

Doporučení

Villa Afroditi je velmi moderní a příjemný hotel vhodný pro odpočinkovou dovolenou v klidném letovisku Plati.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 300 m od hotelu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.