Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Mykonos > Katalog objektů > Mykonos - hotely > Birikos - studia a apartmány

Mykonos - hotely: Birikos - studia a apartmány ***+

Upravit popis objektu

Poloha studií a apartmánů Birikos:

Hotel Birikos je situován v krásném a velmi známém letovisku ostrova Naxos, Agios Prokopios na ostrově Mykonos. Má vynikající polohu, leží nedaleko pláže se zlatým pískem a krystalově čistou vodou a také nedaleko centra. Je velmi vhodný pro ty, kteří hledají odpočinkovou dovolenou. Nedaleko Agios Prokopios je středisko vodních sportů, provozuje se zde hlavně kiting (Plaka) a windsurfing (Agios Georgios).

Ubytování:

Studia a apartmány Birikos jsou zařízeny kvalitním nábytkem a jsou moderně dekorovány. Vždy je jejich součástí kuchyňka s ledničkou, koupelna s WC, TV, klimatizace, fén, telefon a balkón. Ne všechna studia jsou s výhledem na moře, některá mají výhled k bazénu. Studia mají 1 místnost s kuchyňkou, příslušenstvím a balkónem. V apartmánu jsou 1 nebo 2 ložnice, kuchyňka, koupelna a balkón. Apartmány superior mají navíc obývací místnost a v koupelně jacuzzi. K vybavení hotelu mimo jiné patří recepce, bazén, internet, půjčovna kol a aut a místo na parkování.

Hodnocení:

Velmi příjemný hotel za rozumnou cenu doporučujeme všem, kteří milují krásné koupání a vyhledávají vodní sporty. Vzdálenost od pláže: cca 200 m. Vzdálenost od hlavního města Naxos: cca 6 km. Vzdálenost od přístavu: cca 6 km. Vzdálenost od letiště: cca 3 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.