Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Mykonos > Katalog objektů > Mykonos - hotely > Flora Pension

Mykonos - hotely: Flora Pension

Upravit popis objektu

Poloha pensionu Flora

Komplex pensionu Flora se nachází v jedné z úzkých uliček se sněhobílými domy a barevnými okny postavenými v typickém ostrovním stylu. Menší komplex s pokoji a studii je ideálně umístěn v centru města Mykonos, v postranní klidné uličce. Pension Flora má výbornou polohu, je nedaleko od větrných mlýnů - cca 50 m, cca 100 m od hlavní autobusové zastávky, která nabízí spojení do ostatních letovisek. Písčitá pláž se nachází cca. 300 m od pensionu, další pláže doporučujeme navštívit v ostatních střediscích, která jsou vzdálena cca 2,5 km, a je možné pro to využít nedalekou autobusovou dopravu.

Stravování

Dle zájezdu, rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány v nedaleké taverně

Ubytování

všechny pokoje jsou umístěny ve třech budovách, dvě sousedící a třetí ve vzdálenosti 20 metrů. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou jednoduše zařízené a mají vlastní sociální zařízení, chladničku a klimatizaci. Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4-6 osob mají kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou. Některé pokoje mají balkon nebo verandu.

Vybavení a služby pensionu Flora

Vzhledem k tomu, že pension Flora je umístěn do původních budov starého města Mykonos, není možné hostům nabídnout širší služby. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří chtějí být v dosahu rušných uliček tohoto malebného městečka, což pension vzhledem ke své ideální poloze nedaleko hlavní třídy s obchody, tavernami, kafetériemi a bary nabízí. Pension je dobrým výchozím bodem k poznávání sousedních ostrovů jako je Délos. Bude-li se Vám chtít lenošit na pláži, můžete využít nedalekou městskou pláž, případně navštívit zbylé pláže ostrova, které jsou jednoduše dostupné. Samotné městečko si Vás velmi rychle získá svou malebností starých časů – úzkými uličkami se sněhobílými domky a jejich barevnými balkony a okny, četnými kostelíky a kaplemi, skrytými malými náměstíčky, stejně jako velkým množství obchodů, které dají vyniknout romantice tohoto místa, ale i chaotičnosti tohoto malebného prostředí, kde se jednoduchá procházka může proměnit ve vzrušující zážitek hledání správné cesty.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.