Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Mykonos Blu

Nachází se na ostrově Mykonos přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem. Nádherný hotel řetězce Grecotel je vystavený terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Mykonos Blu , budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Grecotel Mykonos Blu

Nádherný hotel řetězce Grecotel je vystavený terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru. Grecotel Mykonos Blu se nachází přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem. Do centra letoviska Platis Yialos lze dojít za 10 minut. Pro spojení s hlavním městem, vzdáleným jen 3,5 kilometru, lze využít pravidelnou autobusovou dopravu.

Vybavení

Romanticky zařízený komplex Grecotel Mykonos Blu  doplňuje venkovní bazén s mořskou vodou, u něhož jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky klientům k dispozici bez poplatku, stejně jako na pláži. Hotel má dětský a vnitřní vyhřívaný bazén a Elixir Fitness Club se saunou, kde lze objednat i masáže. K vybavení Grecotel Mykonos Blu  patří brasserie, dva bary, stolní tenis, internetový koutek a zlatnictví. Hotelová restaurace à la carte Aegean Poets s nádherným výhledem a vybranými specialitami, patří k nejlepším na Mykonu. V sezóně pořádá originální tématické večeře.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou nebo suity, koupelna s WC v kombinaci dřeva a mramoru, vysoušeč vlasů, koupací pláště, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, připojení na internet, trezor, minibar, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou zdravé výživy, bylinkových čajů a tradičních místních produktů. Možnost dokoupení večeří formou výběru z menu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.