Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Myconos View

Terasovitě postavený hotelový komplex Myconos View s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě Mykonos Centrálně situovaný hotel Myconos View je ideální pro výlety do centra hlavního města Mykonos jak během dne, tak především za večerní zábavou. Doporučujeme pro mladé a skupiny přátel.

Poloha hotelu Myconos View

Terasovitě postavený hotelový komplex Myconos View s překrásným výhledem na přístav v hlavním městě Mykonos. Jen během několika minut je dosažitelné centrum nočního života a zábavy, kavárny, restaurace, obchůdky, bary a diskotéky.

Pláž

Hotel Myconos View je cca 500 m od písčité pláže

Vybavení hotelu Myconos View

recepce, bar, restaurace, WiFi ve veřejných prostorách, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), bar u bazénu, parkoviště.

Služby

prádelna.

Ubytování v hotelu Myconos View

klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, SAT/TV, telefon, trezor, balkon/terasa. Studia s vybaveným kuchyňským koutem, studia superior – prostornější, komfortnější (vysoušeč vlasů), apartmány s oddělenou ložnicí, mezonety se 2 ložnicemi.

Doporučení

Centrálně situovaný hotel Myconos View je ideální pro výlety do centra hlavního města Mykonos jak během dne, tak především za večerní zábavou, doporučujeme pro mladé a skupiny přátel.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.