Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Mykonos > Katalog objektů > Mykonos - hotely > Porto Mykonos

Mykonos - hotely: Porto Mykonos ****

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Vybavení

Členitý bazén s velkou terasou, jacuzzi a pool barem, u něhož si můžete vychutnat kávu nebo koktejl. V areálu hotelu s přátelskou atmosférou je výborná restaurace, fitness centrum se saunou a pravoslavný kostelík. V hotelu Porto Mykonos je připojení k internetu.

Ubytování v hotelu Porto Mykonos

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, minibar, trezor a balkón.

Hotel Porto Mykonos na webu

Porto Mykonos

Hotel Porto Mykonos ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Greek ; Dvoulůžkový pokoj klasik; Dvoulůžkový pokoj superior; Jednolůžkový pokoj Greek ; Jednolůžkový pokoj klasik; Jednolůžkový pokoj superior; Junior suita standard; Standard Suita.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.