Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou na ostrově Mykonos přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Mykonos, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Vybavení

Členitý bazén s velkou terasou, jacuzzi a pool barem, u něhož si můžete vychutnat kávu nebo koktejl. V areálu hotelu s přátelskou atmosférou je výborná restaurace, fitness centrum se saunou a pravoslavný kostelík. V hotelu Porto Mykonos je připojení k internetu.

Ubytování v hotelu Porto Mykonos

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, minibar, trezor a balkón.

Hotel Porto Mykonos na webu

Porto Mykonos

Hotel Porto Mykonos ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Greek ; Dvoulůžkový pokoj klasik; Dvoulůžkový pokoj superior; Jednolůžkový pokoj Greek ; Jednolůžkový pokoj klasik; Jednolůžkový pokoj superior; Junior suita standard; Standard Suita.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.