Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou na ostrově Mykonos přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Vybavení

Členitý bazén s velkou terasou, jacuzzi a pool barem, u něhož si můžete vychutnat kávu nebo koktejl. V areálu hotelu s přátelskou atmosférou je výborná restaurace, fitness centrum se saunou a pravoslavný kostelík. V hotelu Porto Mykonos je připojení k internetu.

Ubytování v hotelu Porto Mykonos

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, minibar, trezor a balkón.

Hotel Porto Mykonos na webu

Porto Mykonos

Hotel Porto Mykonos ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Greek ; Dvoulůžkový pokoj klasik; Dvoulůžkový pokoj superior; Jednolůžkový pokoj Greek ; Jednolůžkový pokoj klasik; Jednolůžkový pokoj superior; Junior suita standard; Standard Suita.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.