Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Psarou

Oblast
Typ střediska Klidné

Středisko Psarou

Jen asi 5 kilometrů od hlavního města ostrova Mykonos se rozkládá malé a příjemné letovisko zvané Psarou, kam vás nejlépe dopraví místní autobus. Jestliže hledáte klid a odpočinek, polehávání na pláži v záři teplého sluníčka, možnost některých sportovních aktivit a příjemné procházky při pobřeží, Psarou bude tím pravým.

Pláž u Psarou

Pláž je v Psarou sice užší, ale zato krásně dlouhá, pokrytá příjemným a jemným pískem. Snad proto bývá v hlavní letní sezoně poměrně rušná a plná rekreantů, mezi kterými nezřídka můžete zahlédnout některou ze slavných celebrit, které si toto letovisko oblíbily. Voda je tu excelentně čistá, a tak umožňuje bezproblémové provozování vodních sportů, zejména plavby na lodích, potápění, pro zkušené s prohlídkou potopených vraků či podmořských jeskyní, a windsurfingu.

Co v Psarou ?

V blízkosti pláže jsou připraveny ubytovací kapacity, stejně jako stravovací zařízení v podobě barů a taveren. Zkrátka vše doslova na dosah ruky.

Video z Psarou

Sice ne moc kvalitní, ale ukáže, jaká pláž v Psarou je a co asi tak můžete od Psarou očekávat.

Video

Kam se na Mykonos jezdí?

Na Mykonos se z ČR jezdí hlavně do středisek  Agios Ioannis, Elia, Mykonos (Chora) - hlavní město, Platis Gialos a Psarou.

Tipy na hotel ve středisku Psarou

Grecotel Mykonos Blu

Nádherný hotel řetězce Grecotel je vystavený terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru. Grecotel Mykonos Blu se nachází přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem. Do centra letoviska Platis Yialos lze dojít za 10 minut. Pro spojení s hlavním městem, vzdáleným jen 3,5 kilometru, lze využít pravidelnou autobusovou dopravu.

1.

Psarou Beach

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova Mykonos, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel Psarou Beach je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.

2.