Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Turistická střediska: Psarou

Upravit popis objektu

Středisko Psarou

Jen asi 5 kilometrů od hlavního města ostrova Mykonos se rozkládá malé a příjemné letovisko zvané Psarou, kam vás nejlépe dopraví místní autobus. Jestliže hledáte klid a odpočinek, polehávání na pláži v záři teplého sluníčka, možnost některých sportovních aktivit a příjemné procházky při pobřeží, Psarou bude tím pravým.

Pláž u Psarou

Pláž je v Psarou sice užší, ale zato krásně dlouhá, pokrytá příjemným a jemným pískem. Snad proto bývá v hlavní letní sezoně poměrně rušná a plná rekreantů, mezi kterými nezřídka můžete zahlédnout některou ze slavných celebrit, které si toto letovisko oblíbily. Voda je tu excelentně čistá, a tak umožňuje bezproblémové provozování vodních sportů, zejména plavby na lodích, potápění, pro zkušené s prohlídkou potopených vraků či podmořských jeskyní, a windsurfingu.

Co v Psarou ?

V blízkosti pláže jsou připraveny ubytovací kapacity, stejně jako stravovací zařízení v podobě barů a taveren. Zkrátka vše doslova na dosah ruky.

Video z Psarou

Sice ne moc kvalitní, ale ukáže, jaká pláž v Psarou je a co asi tak můžete od Psarou očekávat.

 

 

Kam se na Mykonos jezdí?

Na Mykonos se z ČR jezdí hlavně do středisek  Agios Ioannis, Elia, Mykonos (Chora) - hlavní město, Platis Gialos a Psarou.

Tipy na hotel ve středisku Psarou

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Psarou. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Psarou.

Psarou Beach

Psarou Beach ***

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází pouhých 30 m od nejvyhlášenější písčité pláže ostrova Mykonos, má jedinečnou polohu v rámci tohoto menšího letoviska, nedaleko pláže a všeho dění, přesto v klidné uličce. Hotel Psarou Beach je velmi útulný a majitelé velmi vstřícní. Od pláže Platys Gialos s nabídkou vodních sportů je vzdálen cca 500 metrů, ale i ostatní pláže Ornos, Paradise a Super Paradise nejsou od tohoto ubytování tak vzdálené.

Grecotel Mykonos Blu

Grecotel Mykonos Blu *****

Nachází se na ostrově Rhodos přímo u písčité pláže Psarou s průzračně čistým mořem. Nádherný hotel řetězce Grecotel je vystavený terasovitě v tradičním kykladském stylu s využitím místních materiálů, zejména kamene, v kombinaci se dřevem a kovem. Díky stylovému architektonickému ztvárnění interiérů s variacemi typických barev Egejského moře, především modré a bílé, získal celý areál s pěknou zahradou jedinečnou atmosféru.