Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fanari

Studia Fanari s překrásným výhledem na moře a nedaleký ostrov Panagia se nachází na klidném místě, jen několik minut pěší chůze od pláže a náměstíčka v Gaios na ostrově Paxos. Doporučujeme obzvláště párům se zálibou v pěších túrách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis studií Fanari

Studia Fanari mají skutečně jedinečnou polohu s nádherným výhledem na moře a nedaleký ostrov Panagia. Nachází se na klidném místě jen několik minut chůze od pláže a náměstí v Gaios. Všechna studia jsou vybavena klimatizací.

Vybavení studií Fanari

300 m od oblázkové pláže 100 m od nábřeží městečka Gaios zahrada vodní sporty na pláži za poplatek

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio Fanari - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, TV, klimatizace, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

Dle ck, vlastní

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.