Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gaios

Oblast
Typ střediska Klidné

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Název
Ubytování
Cena s poplatky od
Faros Faros
Penzion
7 731 Kč Slevy

Středisko Gaios

Gaios je hlavní město ostrova Paxos. Přesto se jedná o klidné letovisko. Najdete tu tradiční řecké taverny a bary. Nakoupit si můžete v řadě malých obchůdků. V přístavu kotví výletní lodě i soukromé jachty. Gialos je jednou z oblíbených zastávek v ramci výletu z nedaleké Pargy.

Tipy na hotel ve středisku Gaios

Fanari

Studia Fanari mají skutečně jedinečnou polohu s nádherným výhledem na moře a nedaleký ostrov Panagia. Nachází se na klidném místě jen několik minut chůze od pláže a náměstí v Gaios. Všechna studia jsou vybavena klimatizací.

1.

Faros

Penzion FAROS je situován 300 m od pláze a 100 m od nábřeží městečka Gaios.

2.

Paxos Beach

Hotel PAXOS BEACH**** nabízí svým klientům pokoje vybavené sociálním zařízením, fénem, mini lednicí, varnou konvicí, televizorem, telefonem, klimatizací v ceně zájezdu, balkónem nebo terasou. Venkovní areál nabízí velký plavecký bazén s mořskou vodou, sluneční terasu s lehátky a slunečníky. Dále pak dětský bazén, soukromou pláž s lehátky, slunečníky a přímým vstupem do moře. Nechybí ani venkovní restaurace s barem a úžasným výhledem na moře. Součástí hotelu je i molo pro lodě, tenisové kurty, mini golf, ping-pong, televizní místnost a parkovište. Úklid pokojů probíhá každý den. V ceně zájezdu zahrnuty snídaně.

3.